Lībija

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Lībija

Īpašums pārdošanai Lībijā

Lībija ir Ziemeļāfrikas valsts. Lībija ieņem Ziemeļāfrikas centrālo daļu, skatu uz Vidusjūru ap Sīrijas līci, ir ceturtā lielākā valsts Āfrikā, septiņpadsmitajā pasaulē. Tā robežojas ar ziemeļrietumiem ar Tunisiju, rietumos ar Alžīriju, dienvidos ar Nigēru un Čadu, dienvidaustrumos ar Sudānu, austrumos ar Ēģipti.

 Lībijas ekonomika ir atkarīga no naftas nozares, bet gadu gaitā ekonomiku un nekustamā īpašuma tirgu ir ietekmējušas dažas Lībijas valdības politikas un tiesību akti, kas liedz īpašuma nomas nolūkos.

Šī situācija un pastāvīgā nestabilitāte pēc revolūcijas ir radījušas bailes no investoriem, kuriem ir grūti iegādāties īpašumu pārdošanai Lībijā.

Pēc revolūcijas nekustamā īpašuma tirgi nonāca neskaidri, jo daudzi bijušie konfiscētās zemes īpašnieki atgriezās spiedienā uz īpašuma tiesību reformu un pieprasīja kompensāciju.

Lībijas finanšu sektora attīstība Lībijas nestabilitātes dēļ ir palikusi nemainīga, tāpēc šodien īpaši grūti, jo īpaši attiecībā uz zemiem ienākumiem vai maziem parādniekiem, lai piekļūtu mājokļu finansējumam, un dažreiz šķiet neiespējami pirkt īpašumu Lībijā.

Neskatoties uz šo nepievilcīgo situāciju, jo īpaši galvaspilsētā Tripoli ieguldītāji, iespējams, meklēs īpašumu pārdošanai Lībijā

Runājot par Tripoles rajoniem, labākās apkaimes, kas jāatrod pārdošanai, ir Ben Ashour, Nofleen un Zawiat Dahmani rajoni. Šeit cenas ir augstākas, un pārdodamās īpašības parasti atrodas centrālā vietā, netālu no vēstniecībām un ārvalstu rezidencēm, bet arī slimnīcās un privātās klīnikās, kā arī labākajās skolās.

 

Ja jūs meklējat īpašumu pārdošanai vairāk tūristu vajadzībām, ar dārzu un vairāk vietas, tad Serraj un Janzour rajoni ir labākie. Pārdodamo īpašumu var atrast plašas villas ar dārziem, zālājiem un pat peldbaseiniem.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB